Valid XHTML 1.0!

PoetryIn-e-Motion

Drop us a line in the guestbook... Or contact Arno or Anna
Poems and short stories ©   by Arno and Anna unless differently stated (Disclaimer).

Het heeft lang op zich laten wachten, ruim een jaar om precies te zijn, maar het is nu dan eindelijk gebeurd. Schreef ik vorig jaar winter al over de onvermijdelijke mogelijkheid (of beter nog waarschijnlijkheid) om eens stevig onder uit te glijden; het was mijzelf nog nooit echt overkomen. Tot vanochtend.
Het was sinds we terugkwamen uit Nederland al van dat wisselvallige, irritante weer. Een hoop sneeuw, en dan weer temperaturen boven nul, waardoor de sneeuw smelt, en dan de volgende nacht weer stevige vorst, waardoor alle tot blubber gesmolten sneeuw blijft liggen als ijs in de zon. Heel verraderlijk.
Ik kwam - allesvermoedend - een hoek om wandelen, op weg naar m'n werk. Maar op een of andere manier overkwam het me toch. M'n linkervoet gleed weg. Ik kon me nog net herstellen en m'n evenwicht terugvinden en dacht bij mezelf "Wew, dat was kantje-...." BAF! En daar lag ik. Volledig gestrekt. Ik sprong op, zo snel ik kon, daarbij bijna weer onderuit glijdend, en onderwijl om me heen kijkend of iemand me had zien vallen. Natuurlijk, in dit soort gevallen is er ALTIJD publiek, maar het is hier schijnbaar zo normaal dat iemand op z'n snufferd gaat, dat niemand stond te lachen. Veelal blikken van "Alles ok? Niks gebroken?"

Ik moet zeggen dat het trouwens wel een heel gemene plek was. Het was voor de ingang van Kiasma, het museum voor moderne kunst. Daar liggen van die kleine kinderkopjes en het was echt een spiegel. Ik snap niet dat ze daar niet gestrooid hadden!