PoetryIn-e-Motion

Drop us a line in the guestbook... Or contact Arno or Anna
Poems and short stories ©   by Arno and Anna unless differently stated (Disclaimer).

Afgelopen donderdagavond zijn we naar Swan Lake geweest. 't Was al heel lang een stille wens van me om dat te gaan zien. Choreografie door een Nederlander. Kritieken nogal negatief. Maar we zaten een week na de premiere, dus het was allemaal zeker nog een opwarmertje. En het "vreemde" was, dat de Nederlandse meneer het net een beetje anders had gemaakt dan in de originele versie. Een aantal typetjes hadden een meer prominente rol dan in de originele versie en de versie die wij gezien hebben, had geen happy end *snif*.
Ik moet zeggen dat ik die kritieken maar waardeloos vond, maar ja, wie ben ik? Dit was tenslotte mijn eerste ballet, dus ik denk dat ik niet echt objectief een mening kan geven. Ik persoonlijk vond het in ieder geval geweldig.
Toen ik het programma las, en zag dat het geheel 3 uur en 20 minuten zou duren, was ik een beetje sceptisch. Het leek nogal een lange zit. Maar het was voorbij voordat ik er erg in had.
En na de voorstelling mochten we nog even nablijven om vragen te stellen aan de hoofdrolspelers. Dat schijnt ook niet normaal te zijn. Maar wel leuk!

Het is trouwens wel een dure aangelegenheid, zo'n avondje theater.
Ik weet niet hoe het in Nederland is, maar hier moet je een kar met geld meebrengen. In de pauze besloten we een kleine consumptie te nuttigen (met de nadruk op klein, helaas had ik m'n digicam niet bij me). Eén kopje thee en een flinterdun chocoladegebakje (adem ingehouden en schoteltje afgeschermd toen we naar de tafel liepen) voor € 7,50. Dingdingding!
Maar ja... Je bent jong (ik wens geen commentaar hier) en je wilt wat, dus...