PoetryIn-e-Motion

Drop us a line in the guestbook... Or contact Arno or Anna
Poems and short stories ©   by Arno and Anna unless differently stated (Disclaimer).

Anna had vorige week gebeld of ze de banken konden komen brengen. Het was geen probleem. Maandagavond tussen 18.00 en 21.00 zouden ze komen.
We zouden Cassandra ophalen vanavond, die was tijdens de verhuizing op vakantie geweest bij vrienden en dat moesten we dus verzetten, of in ieder geval verschuiven naar na 21.00 uur.
Het werd 18.00 uur, 19.00 uur, 20.00 uur en 21.00 uur. Maar geen banken. Om 21.55 gingen we weg om Cassandra op te halen, en we waren allebei moe, geïrriteerd en zwaar over de zeik omdat ze niet eens even hadden gebeld dat ze het niet zouden redden.
De poes had de tijd van haar leven toen ze thuis kwam. Het was eerst wel even wennen; nieuwe geurtjes en vreemde kamers, maar al die dozen, die tot verschillende hoogtes waren opgestapeld, waren een geweldige speeltuin.

Oh, en de loodgieter was vandaag voor het laatst. Hij is nou 3 keer geweest, omdat hij niet genoeg of niet de juiste spullen bij zich had.